PCK

8 września – akcja krwiodawcza w Radlinie (ul. Reymonta)

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 2 września, 2019 @ 13:36.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.

W niedzielę 8 września 2019 r., obok głożyńskiej OSP przy ul. Reymonta, odbędzie się kolejna akcja krwiodawcza. “Krwiobus” będzie dostępny w godz. od 9.00 do 13.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi, wszystkich, którym życie i zdrowie ludzi nie jest obojętne – wiemy wszyscy, że ludzkiej krwi nie zastąpimy żadnym wyprodukowanym lekarstwem.
Organizatorami akcji jest grupa honorowych dawców krwi “Pijawka” , wspólnie z OSP Głożyny. Zapraszamy!

[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 2 września, 2019 @ 13:36 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]

Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 2 września, 2019 @ 13:36 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.