florian

4 maja – święto św. Floriana

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 4 maja, 2020 @ 16:52.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.

Dziś obchodzimy ważne święto dla wielu profesji związanych z miastem Radlin. Święty Florian patronuje bowiem strażakom, hutnikom, koksownikom, kominiarzom, garncarzom oraz piekarzom. A więc wszystkim pracującym z ogniem czy przy ogniu.
Składamy więc najserdeczniejsze życzenia zdrowia, bezpieczeństwa, spokoju, satysfakcji z pełnionej misji, poszanowania trudu Waszej pracy oraz wielu sukcesów osobistych i zawodowych.

Dziękujemy za Wasz trud i pracę!

Źródło: dziennikparfialny.pl

[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 4 maja, 2020 @ 16:52 przez Katarzyna Macha
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]

Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 4 maja, 2020 @ 16:52 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.