29 października – na jeden dzień zamknięta Rymera

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 24 października, 2019 @ 13:19.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.

W dniu 29 października 2019 r. (wtorek) na jeden dzień zostanie zamknięta dla ruchu ulica Józefa Rymera w Radlinie. Powodem zmiany organizacji ruchu jest prowadzona obecnie przebudowa drogi, a dokładnie konieczność wykonania warstwy ścieralnej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Rogozina do skrzyżowania z ulicą ks. Kominka. W tym czasie wprowadzony zostanie objazd droga powiatową nr 5024S (ulice Józefa Hallera i Rydułtowska) w kierunku ulicy Domeyki.

Przypominamy, iż koszt przedsięwzięcia to ok. 3,5 mln zł. Jest ono finansowane wspólnie przez Powiat Wodzisławski i Miasto Radlin. Powiat Wodzisławski pozyskał też na jego realizację wsparcie finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych. W ramach zadania wykonane zostanie 1,2 km nowej konstrukcji drogi, ponad 2 km nowych chodników, a także odwodnienie drogi. Wykonawcą inwestycji jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna.

(informacja podana na za www.powiatwodzislawski.pl)

[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 24 października, 2019 @ 13:19 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]

Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 24 października, 2019 @ 13:19 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.