Skip to content
Carrantuohill wystąpi w Parku w Radlinie!

Carrantuohill wystąpi w Parku w Radlinie!

Już 21 czerwca, w ramach Festiwalu Górnej Odry odbędzie się w Radlinie Rodzinny Piknik Ekologiczny, który wspólnie dla Was przygotowują Miasto Radlin, Forum Firm z siedzibą w Radlinie oraz Kraina Górnej Odry!

Wśród atrakcji m.in. warsztaty tworzenia ogrodów deszczowych, eko-wyścig „Gizdy na Rolszułach”, zawody Hobby Horse, pokazy strażackie, taniec liniowy i wiele innych ciekawych wydarzeń!

Na scenie zagra dla nas zespół-legenda, najlepsi rodzimi przedstawiciele muzyki celtyckiej, czyli Carrantuohill!

Zapraszamy !

Park Jordanowski, 21 czerwca, start o godz. 17.00

17:00 Rozpoczęcie Pikniku

17:30 Warsztaty tworzenia mini-ogrodu deszczowego

18:00 Eko-wyścig “Gizdy na Rolszułach”

18:40 Zawody “Hobby horse”

19:30 Pokazy strażackie oraz “Piana Party”

19:45 Pokaz tańca liniowego “Silesian Line Dance”

21:00 koncert zespołu Carrantuohill

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu