Skip to content
Informacja o Karcie Dużej Rodziny

Informacja o Karcie Dużej Rodziny

W związku z wielkim zainteresowaniem Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny, przypominamy iż na naszej specjalnej podstronie, dedykowanej tej usłudze, znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje:

Formularze i wszystkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo także w Urzędzie Miasta.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla członków rodziny wielodzietnej, przez którą rozumie się rodzinę, w której rodzic (rodzice) lub małżonek rodzica, mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci: bez względu na ich wiek. Oznacza to, że Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny przysługuje również rodzicom dzieci już pełnoletnich !

Przypominamy jednocześnie, że w Radlinie funkcjonuje także radlińska Karta Rodzina 3Plus. To z kolei system ulg dla rodzin z Radlina, mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci, w wieku do ukończenia 18 roku życia lub do ukończenia 25 roku życia w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje oraz dla rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie Radlina. Więcej o ulgach w ramach Karty Rodzina 3Plus znajdą Państwo na podstronie:

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu