Festyn z okazji 25-lecia Radlina (fotorelacja)

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 15 czerwca 2022 o 11:23:49. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

Przedszkole Publiczne nr 1 im. „Gromadki Misia Uszatka” z okazji 25-lecia samorządności Radlina zorganizowało festyn rodzinny. Imprezę rozpoczął specjalny bieg pod hasłem „25 kilometrów na 25-lecie Radlina”, w którym udział wzięli m.in. Burmistrz Barbara Magiera, radni powiatowi Gabriela Kiełkowska i Jan Zemło, czy dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1, Grażyna Gatnar. Po ukończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i słodki upominek.

W programie festynu był również teleturniej „Radlińscy Milionerzy”, w którym należało wykazać się wiedzą na temat naszego miasta. W teleturnieu udział wzięli Edyta Rak, Pan Mirosław Hink oraz… Burmistrz Barbara Magiera. Publiczność z przejęciem obserwowała zmagania graczy, żywo reagując na to, co dzieje się w specjalnie przygotowanym studiu.
W samo południe rozegrano mecz piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Przedszkola”. Obie drużyny, składające się z rodziców przedszkolaków,
z ogromnym zaangażowaniem walczyły do ostatniej minuty. Wynik meczu 7:5 dla „drużyny czerwonych” przyjęto z ogromnym entuzjazmem i długo oklaskiwano zawodników, którzy otrzymali z rąk Pani Burmistrz i Pani Dyrektor medale oraz puchar.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji dla przedszkolaków i ich rodziców. Wystąpiły gimnastyczki z Klubu Gym-fit Patas, odbył się koncert Pana Mateusza Sosny, zorganizowano także zawody sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kąciki plastyczne, w których dzieci mogły pokazać swoje malarskie talenty. Ponadto, dzięki uprzejmości firmy Sachs Trans, każdy mógł wsiąść do tira i wcielić się w rolę zawodowego kierowcy. Strażacy z Głożyn wraz z radlińską Strażą Miejską i policją zaprezentowały swoje pojazdy, w których dzieci poczuły się jak prawdziwy policjant, strażak
i strażnik miejski.

Dzięki uprzejmości Zrzeszeniu Miłośników Drobnego Inwentarza z Radlina, przygotowano wystawę drobnego inwentarza. Na koniec festynu strażacy z OSP Głożyny przeprowadzili spektakularny pokaz, którym zachwycili obserwujących.

Wersja utworzona

15 czerwca 2022 o 11:23:49Aktualna wersja
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.