Archiwum dzienne: 21 listopada 2019

Radlin LOGO

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Ogłoszenie ws. naboru kandydatów na członków komisji konkursowej do oceny ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Miasta Radlin na rok 2020 w dziedzinie kultury fizycznej i sportu; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; ochrony i promocji zdrowia; ekologii i ochrony zwierząt; działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości. Miasto Radlin na podstawie art….

ZAPYTANIE OFERTOWE PZP.271.75.FZ.2019

Skład, druk i dostawa broszur promocyjnych w ramach realizacji projektu Volunteering Cities, program URBACT III   PZP.271.75.FZ.2019 Zaproszenie wzór 1 wzór 2 PZP.271.75.FZ.2019 INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ PROPOZYCJI CENOWEJ.