Archiwum dzienne: 8 stycznia 2019

śnieg

Zimowe utrzymanie dróg

W związku z sezonem zimowym i intensywnymi opadami śniegu, przypominamy numery telefonów pod które można zgłaszać kwestie związane z zimowym utrzymaniem dróg.   Dla utrzymania odpowiedniego stanu dróg gminnych i powiatowych (na terenie Radlina!) dyżur pełniony jest przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Radlinie: 32 4590 263 Dla utrzymania odpowiedniego stanu Drogi Krajowej nr 78 (ul….

PRZETARG NIEOGRANICZONY PZP.271.1.UI.2019

Obsługa Inwestorska dla zadania pn:Zasoby mieszkaniowe Mikołajczyka – Roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynków, zabudowie instalacji gazowej wraz z montażem kotłów gazowych, budowie i wymianie instalacji c.o. , przebudowie instalacji elektrycznej w Radlinie, ul. Mikołajczyka 6,9i pokrycie dachu dodatkową warstwą papy termozgrzewalnej z obróbkami w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Radlinie przy ul. Mikołajczyka 11….