Archiwum dzienne: 12 kwietnia 2018

Afrykański pomór świń

W związku z występującym na terenie Polski zagrożeniem afrykańskim pomorem świń wystąpiła konieczność podejmowania działań zapobiegawczych, w tym monitorowania zagrożenia. Celem niniejszej akcji informacyjnej jest wsparcie działań zmierzających do eliminacji wirusa, poprzez usuwanie ze środowiska martwych dzików, potencjalnie zakażonych ASF. Ścisłe przestrzeganie poniższych zasad zminimalizuje ryzyko ewentualnego rozprzestrzenienia się choroby, w tym ryzyko wprowadzenia ASF…

PCK

15 kwietnia akcja krwiodawcza na Głożynach

Serdecznie zapraszamy na akcję krwiodawczą na Głożynach, jaka odbędzie się 15 kwietnia 2018 r. (niedziela) w salce OSP Głożyny przy ul. Reymonta, w godzinach od 9.00 do 13.00.Oprócz możliwości oddania krwi strażacy z jednostki głożyńskiej przygotowali atrakcje dla najmłodszych, którzy będą mogli doglądać sprzętu strażackiego w tym samochodów strażackich. Zapraszamy!

Kolonia Emma1

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu opinii dot. Radlina !

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia ankiety dotyczącej wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020 . Pytania dotyczą oceny przestrzeni publicznej Radlina, potrzeb w zakresie zagospodarowania terenów miejskich, usług publicznych w tym opieki zdrowotnej. Wyniki posłużą celom badawczym m.in. związanym z analizą wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020….