PSZOK

Przypominamy o terminach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Przypominamy o terminach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Stawki i terminy opłat w 2017 roku nie ulegają zmianie i wynoszą jak dotychczas: za odpady zbierane w sposób selektywny 9,50 zł miesięcznie od mieszkańca, w przypadku braku segregacji stawka wynosi 20 zł miesięcznie od mieszkańca. Opłaty dokonuje się kwartalnie w terminach do 15 kwietnia, 15 lipca, 15 października i 15 grudnia 2017 r.

Płatności dokonujemy na INDYWIDUALNY numer rachunku (ten sam, który Państwo otrzymali w 2016 r.) bez nowych blankietów opłat na 2017 r. w terminach podanych powyżej. Informacje w sprawie numeru konta można uzyskać w Wydz. Gospodarki Komunalnej i Ekologii UM Radlin ( tel. 32 45 90 290).